Підприємці міста Щастя отримали правову допомогу від юридичної служби NRC

2017-12-20

Підприємці міста Щастя отримали правову допомогу від юридичної служби  NRC

20 грудня в Щастинському Палаці Культури пройшла зустріч підприємців міста з юристом – співробітником Норвезької ради у справах біженців (NRC). Норвезька рада у справах біженців є незалежною, міжнародною, гуманітарною неурядовою організацією, яка надає допомогу, захист та сприяє вирішенню проблем жителів, які мешкають в зоні військового конфлікту. Рада займається низькою різноманітніших питань щодо матеріальної допомозі, відновлення пошкодженого житла, соціально орієнтованою допомогою та іншими проблемами.

Сьогодні розмова йшла в площині юридичної консультації підприємців, котрі започаткували власний бізнес, використовуючи власні сили та можливості. Юрист NRC Наталія надала основний матеріал стосовно особливостей ведення підприємницької діяльності в Україні, а потім відповідала на численні  питання підприємців. Юридичну допомогу та більш детальну інформацію можливо отримати в центрах правової допомоги  NRC за номером «гарячої лінії»: тел. 0 800 302 007.