Оприлюднення документів поданих кандидатами на заміщення вакантної посади завідувача Комунального закладу «Міська бібліотека для дітей м.Щастя» .

2021-07-07

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIIІ, відділ освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської військово-цивільної адміністрацїї Щастинського району Луганської області оприлюднює подані кандидатами на заміщення вакантної посади завідувача Комунального закладу «Міська бібліотека для дітей м.Щастя» документи.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту:osvita.schastye-vca@ukr.net