2021-11-12

Сьогодні,12 листопада 2021 року керівник Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Дунець перевірив хід виконання ремонтних робіт на житлових та соціальних об'єктах Щастинської громади.

Наразі тривають ремонтні роботи покрівлі по вул. Республіканська 13 та по вул.Каштанова 8. На об’єктах працює 9 будівельників, проєкт в повному обсязі забезпечений будівельними матеріалами. Планується перекрити близько 1800 м2. Після завершення робіт по вул. Республіканська та вул. Каштанова, ремонт покрівлі розпочнуть по вул.Центральна 9.

Завершити ремонтні роботи планують до кінця 2021 року.

Також, Олександр Дунець проінспектував хід робіт внутрішнього капітального ремонту адміністративної будівлі міської лікарні та роботи з реконструкції приміщення для розміщення ЦНАП по вул Каштанова 6.

Нагадаємо, що Міністерством цифрової трансформації України був відібраний проєкт, фінансування якого, здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

На ці кошти, передбачається відкриття ЦНАПу по вул Каштанова 6, який має на меті надавати послуги мешканцям громади.