ОГОЛОШЕННЯ щодо виплат пенсій всім внутрішньо переміщеним особам

2016-06-23

Згідно з листом Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі за          № 8271/07-10 від 13.06.2016 року, терміново інформуємо осіб, які проживають на території  міської ради та мають статус внутрішньо переміщених осіб, стосовно пенсійних виплат.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167, починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам буде  здійснюватись виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України". Тому, внутрішньо переміщеним особам, які наразі не обслуговуються в публічному акціонерному товаристві "Державний ощадний банк України"  слід терміново звернутися  до зазначеної банківської установи для відкриття поточного рахунку та повідомити управління Пенсійного фонду про реквізити відкритого пенсійного рахунку (кабінет №11).

Повідомляє Пенсійний фонд