Облдержадміністрація сприяє будівництву електропідстанції в Кремінній

2018-02-08

В облдержадміністрації обговорили будівництво електропідстанції в Кремінній

Сьогодні, 8 лютого, відбулася нарада з обговорення поточних питань та координації дій генерального підрядника з органами місцевої влади під час будівництва об’єкту «Нове будівництво ПС 500 кВ «Кремінська» з заходами ПЛ 500 кВ Донбаська – Донська та ПЛ 220 кВ Кремінська – Ювілейна, Луганська область».

Провів її заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

«Обласна влада сприяє вирішенню питань, що виникають під час реалізації цього проекту. Підстанцію слід ввести в експлуатацію якнайшвидше. Луганщину необхідно з’єднати з об’єднаною енергетичною системою України. Питання є стратегічним, а його розв’язання допоможе налагодити роботу великих промислових підприємств регіону та збільшити показники залучення інвестицій на територію області», – зауважив він.

Прес-центр ЛОДА