Обласний огляд-конкурс "Мистецтво і діти"

2016-03-31

26 березня 2016 року у приміщенні комунального закладу «Сєверодонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф’єва» відбувся обласний огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед шкіл естетичного виховання. До участі у конкурсі надійшло 346 заявок з 26 спеціалізованих позашкільних навчальних закладів. Конкурс проведено в рамках виконання обласної програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2016-2018р.

В обласному заході прийняли участь 7 учнів Щастинської  школи мистецтв естетичного виховання в 2-х номінаціях естрадний вокал» та «народні інструменти» (гітара). За результатами творчого змагання 3 юних музиканта школи (Сабєльнікова  Юлія  - естрадний вокал,  викладач Януш М.І.; Подолянець Єгор - гітара, викладач Чумакова Ю.В.; Руднев Ваня - гітара, викладач Карпушева В.В. стали дипломантами конкурсу   і будуть  нагороджені дипломами за заключному гала-концерті «Чарівний світ мистецтва 14 травня 2016 року.

Педагогічний колектив Щастинської школи мистецтв висловлює подяку Щастинській міській владі, особливо заступнику в. о. голови Щастинської міської ради Тюріну Володимиру Петровичу за допомогу в організації поїздок обдарованих юних мешканців нашого міста на обласні конкурси дитячої виконавської майстерності та художньої творчості.

Директор школи                                                             Шухардіна Т.Ю.