Напередодні Дня Святого Миколая Луганщину відвідала делегація з Рівного

2016-12-19

Напередодні Дня Святого Миколая Луганщину відвідала делегація з Рівного

Напередодні Дня Святого Миколая Луганщину відвідала делегація з Рівного, цим візитом рівненська делегація продовжила тісну співпрацю між Луганщиною та Рівненщиною, закріплену у Угодою про співпрацю, котрий був нещодавно підписаний обласними головами Олексієм Муляренком та Юрієм Гарбузом.

Представники Рівненської області завітали до Станично-Луганської райдержадміністрації, де привітали дітей, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, та учнів музичної школи селища. Юні музиканти зустріли гостей святковим концертом. Було передано чимало цінних подарунків та солодощів вихователям та вихованцям трьох дитячих будинків сімейного типу, де загалом зростає сьогодні 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Представляли Рівненщину – голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, Гощанської – Юрій Ковальчук, Корецької – Сергій Черній, перший заступник голови Костопільської РДА Олександр Коваль, начальник відділу ЦВС ОК «Захід» Олександр Савенко та волонтери.

Після Станиці-Луганської, гості відвідали місто Щастя. Делегацію зустріли - Богиня Олександр Олександрович – в.о. Щастинського міського голови, секретар міської ради та перший заступник голови райдержадміністрації Юрченко Олег Володимирович. Олександ Богиня запросив гостей привітати з Днем Святого Миколая вихованців Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. В актовому залі відбулося вручення подарунків дітям - солодощі та канцелярське приладдя. Зараз учнізабезпеченіна весь шкільний рік канцтоварами повністю за рахунок волонтерських надходжень. Педагогічний колектив та вихователі санаторної школи-інтернату висловили гостям із Рівного велику подяку та шану.