На території Щастинської громади розгорнули три пункти обігріву для населення.

2021-12-23

Пункти обігріву знаходяться у  будинках культури, адміністративних будівлях, освітніх закладах. Зокрема, у Щастинській громаді функціонує 3 таких пунктів, у с.Трьохізбенка – 1, у с.Передільське – 1 пункт, у Щасті – 1.

Увесь перелік пунктів обігріву : Адміністративна будівля-с.Трьохізбенка, вул.Булавіна,3

Будинок культури-с.Передільське, вул.Центральна 43 б

Щастинський професійний ліцей-м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 2 В

У свою чергу, Служба автомобільних доріг у Луганській області наголошує водіям та іншим учасникам дорожнього руху дотримуватись правил дорожнього руху та бути максимально уважними за кермом, в разі необхідності надавати перевагу в русі дорожній техніці.

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Служби автомобільних доріг у Луганській області – +380645708206 (цілодобово).