Мешканців та гостей Щастинської громади запрошують на концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди.

2021-07-19

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України 4 серпня 2021 року о 17:00 в Щастинському центральному палаці культури відбудеться концерт "О, Україно! О, рідна Ненько!" у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди.

Кожен виступ Національної заслуженої капели бандуристів України вражає своїм внутрішнім духом нескореності та прагнення до самобутності, самодостатності - риси, яка завжди була, є і буде ознакою великих народів світу. Як ті паралельні квінти, що є характерною ознакою особливо української пісні, ця пісня живе своїм окремим неповторним життям і творить свою неповторну гармонію. Так і капела бандуристів - новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва творить своє неповторне мистецьке буття. Найкраще звучання чоловічих голосів свідомих українців - кращих синів свого народу - в поєднанні з блискучим віртуозним акомпонементом бандур, виконання складних творів на рівні кращих зразків світової класики, що при тому базуються на глибинній національній основі, філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не може не вражати, не заворожувати глядачів.