Мешканців Щастинської громади запрошують здати кров.

2022-01-19

Для багатьох людей добровільна здача крові — це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави.

Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову з одним, ще один шанс.

26 січня 2022 року з 8:00 до 12:00 в поліклініці м.Щастя відбудеться "День донора", адміністрація КНП ЩМЛ запрошує мешканців Щастинської громади долучитися до важливої донорської місії.

Саме безоплатне добровільне та регулярне донорство є основою безпеки донорської крові, яку потім переливають при лікуванні онкозахворювань, операціях, опіках чи ускладненнях під час пологів, також компонентів та продуктів крові потребують люди, що мають хвороби крові.

Кожна донація - це врятовані життя та профілактика серцево-судинних захворювань і не тільки.