Мешканці Щастинської громади боролися за Кубок області з важкої атлетики
![](https://www.schastye-rada.gov.ua/sites/default/files/imagecache/news_full_image/news_images/267590040_236084748664636_6931684929021705646_n.jpg)
2021-12-13
11 грудня 2021 року в м. Сєвєродонецьк було проведено Кубок області з важкої атлетики.
Щастинську громаду представляла збірна команда «Спорт для всіх» та Колос ЛОСДЮШОР. Зайнявши у загальному заліку 2 місце серед чоловіків, 2 місце серед дівчат до 17 років та 1 місце серед юнаків до 17 років. Здобувши 8 золотих,2 срібні і 4 бронзових нагород.
Вітаємо наших переможців!