Християни західного обряду відзначають Рідзво Христове

2021-12-24

Шановні мешканці Щастинської громади всі, хто святкує Різдво Христове в ніч з 24 на 25 грудня!

Різдво Христове - особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду і народився Ісус Христос у Вифлиємі.

Сьогодні, коли перша зірка збере за святковим столом всіх рідних, бажаю вам, щоб диво Різдва розтопило на душі печалі, залишило осторонь неприємності та подарувало піднесений настрій. Нехай Господь береже кожну родину від негараздів та дарує нам своє благословіння та любов.

Нехай здійсняться найзаповітніші мрії!

Гарних і радісних Різдвяних свят!

Керівник Щастинської міської військово-цивільної адміністрації

Олександр Дунець