К нам завітав київський гурт «ТаРута»

2016-07-25

Вчора, 24 липня, в наше місто завітав київський гурт «ТаРута» — повноцінний учасник світової World Music сцени. Цей гарно зіграний професійний колектив за вісім років свого існування став двічі лауреатом Національного фестивалю «Червона Рута», відмінно зарекомендував себе на різноманітних фестивальних майданчиках України та Європи.

Щастинці завдяки «ТаРуті» мали змогу приторкнутись до миру сучасних музичних експериментів  у стилі ЕТНО. Ці композиції у теплій камерній обстановці представили дослідники фольклору  професійні музиканти Євген і Олена Романенки, бас-гітара Олександр Атамась, гітара Ростислав Мамадлоіков  і народні духові інструменти Ярина Товкайло.

Не змогли присутніх оставити байдужими  українські народні пісні «Зберемося, Роде!» і «Чумацька». Слухачі також стикнулися з творчістю одного із останніх канадських емігрантів Гриця Гирчака, якій подарував гурту свою пісню  “Верхи мої, верхи”. Також у залі звучали пісні про війну, відображаючи активну громадянську позицію «ТаРути», зокрема саунтрек «Ангели». Всі пісні були пронизані чуттєвим ніжним голосом сопілці. Наприкінці, можливо сказати, що своє кредо гурт виразив у пісні «Все моє життя – любов і музика», якої зал залюбки підспівував.

Організаційно-інформаційний відділ Щастинської міської ради