Громадська організація «Синергія Щастя» реалізує свій першій проєкт «Бібліотеки Щастинської громади – мережа розвитку цифрових навичок»

2021-09-20
Громадська організація «Синергія Щастя» реалізує свій першій проєкт, який був відібраний за результатами конкурсу грантів «Підтримка партисипативних бюджетів 2021» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Проєкт «Бібліотеки Щастинської громади – мережа розвитку цифрових навичок» охоплює бібліотечну мережу Щастинської громади. Важливість впровадження IT технологій та основних можливостей цифрового суспільства для віддалених територій громади стали перевагою саме цього проєкту Громадського бюджету.
Бібліотеки поступово становляться цифровими хабами для мешканців, котрі отримають онлайн доступ до сервісів партисипаційної комунікації з владою, онлайн сервісів комунальних платежів та інших переваг IT спільноти.
20 вересня 2021 року центральна районна бібліотека отримала першу частину закупленого обладнання.