Чи є Африканці в Луганській області?

2016-07-19

Всі ми не одноразово чули заяви ватажків терористів про використання Україною забороненої «Мінськими угодами» зброї, але вони пішли ще далі та звинувачують тепер Україну в тому, що на її боці несуть службу громадяни Африканських країн, угорці, поляки та грузини і не де б то не було, а в наших з Вами населених пунктах: Трьохізбенці, Щасті, Станиці Луганській та ін. Саме так заявляє на сторінках терористичних видань один з ватажків окупантів. Цікаво тільки звідки він це все бере сидячі в окупованому Луганську, адже ми, які тут живемо, нічого подібного не помічаємо.

Кожна розумна людина розуміє, що Україна зацікавлена в дотриманні миру, оскільки українській стороні вкрай невигідне зростання антиукраїнських настроїв у населення на контрольованій українськими терористами території. Адже для України надзвичайно важливо завоювати довіру місцевого населення з метою розвінчання міфів, насаджуваних російською пропагандою, і налагодження для якнайшвидшого припинення конфлікту.