8 липня відзначаємо День родини

2021-07-08

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року.

Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня. Впродовж усієї історії українська родина будувала своє життя в тісній єдності зі своїм народом.

Саме у родинному середовищі формуються такі якості як повага до старших, милосердя, доброта, любов до батьків, родинна злагода, духовний потяг до рідного дому, до рідної культури і мови, традиції родинного виховання. Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і не замінимими, а наші справи та вчинки знаходять сенс.Родинним зв’язком поєднана нині чи не вся Україна, переважна більшість її населення, адже ми разом переживаємо випробування, допомагаємо один одному, підтримуємо.

Дорогі мешканці Щастинської громади!

У цей літній день колектив Щастинської міської військово-цивільної адміністрації зичить всім вам добра, любові та щастя кожній родині. Хай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.