24 червня в Щасті працюватиме пересувний пункт тестування на ВІЛ

2021-06-23
24 червня працівники БО "100% Життя" Рубіжне організовують пересувний пункт тестування на ВІЛ у Луганській області у таких населених пунктах⤵
смт Станиця-Луганська 11:00 - 12:00
с. Петропавлівка 13:00 - 14:00
м. Щастя 14:30 - 15:30
с. Новоайдар 16:30 - 17:30
У вас буде можливість:
▪ безкоштовно пройти тестування на ВІЛ
▪ безкоштовно пройти тестування на гепатит С
▪ отримати профільну юридичну та психологічну консультацію.
Захід призначений для мотивування та тестування представників уразливих до ВІЛ груп населення, осіб які не знають свого ВІЛ-статусу, близького оточення та осіб, які живуть у віддалених населених пунктах на проходження тестування до ВІЛ, ІПСШ.
У разі позитивного результату особі буде призначено приймання АРТ та постановлено на диспансерний облік з метою формування прихильності до лікування та регулярної диспансеризації.
ℹ Реалізація програмного компонента з медико-соціального супроводу важкодоступних клієнтів (малі міста, селища, села) в контексті ВІЛ та ТБ програми проходить в рамках проєкту "Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні". Проєкт реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.