21 серпня о 16 годині в приміщенні Палацу культури «Счастье», розташованого за адресою пл. Миру,10 відбудуться громадські слухання з питання обговорення перейменування вулиць міста Щастя

2015-08-20

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

21 серпняо 16 годині в приміщенні Палацу культури «Счастье», розташованого за адресою  пл. Миру,10  відбудуться громадські слухання   з питання обговорення перейменування вулиць міста Щастя - Леніна, Совєтская, Чапаєва, Ворошилова, Комсомольська, Октябрьская  - згідно Закону України  "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

На зустріч запрошуються мешканці вулиць Леніна, Совєтская, Чапаєва, Ворошилова, Комсомольська, Октябрьская, а також всіх інших жителів міста Щастя .

Виконавчий комітет Щастинської міської ради