Виконавчий комітет Щастинської міської ради повідомляє

Виконавчий комітет Щастинської міської ради повідомляє:

Відбулось 27.02.2017 о 10.00 та 11.00 у малому залі Палацу культури перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду завідувача КЗ «Міська універсальна публічна бібліотека м. Щастя», директора комунального закладу «Щастинський міський Палац культури».

Засідання проходило згідно норм Закону України  «Про культуру» (із змінами та доповненнями), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII (зі змінами і доповненнями), рішення LXХiІ сесії Щастинської міської ради VІ скликання від 21.12.2016 № 72/10 «Про затвердження «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури комунальної власності міста та їх призначення».

Комісія розглянувши подані документи та керуючись вищевказаними законами та рішеннями, прийняла рішення:

1.      Допустити  до другого засідання:

Серебрякова Антона Сергійовича;

Єрохіну Марину Володимирівну;

Смольнікову Валентину Олександрівну.

2.      Не допускати до другого засіданняу зв'язку з невідповідністю поданих документів встановленим критеріям:

Клімкову Олену Володимирівну;

Круглову Ірину Зінов’ївну.