Програма зі збереження енергоресурсів Щастинської міської лікарні на 2011-2015 р.

2013-03-15

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

VI  скликання

VI сесія

від   25.02.2011 р.

№   6/8

м. Щастя

«Про затвердження Програми

з збереження енергоресурсів

Щастинської міської лікарні

на 2011-2015 роки »

Керуючись ст.143  Конституції України, Бюджетним кодексом України, згідно з загальними  положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік»,     доведеними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на      2011 рік,  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення № 4/1 Щастинської міської ради від 11.01.2011 р. «Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Щастя на 2011 рік»,  Щастинська  міська  рада

ВИРІШИЛА :

1.   Затвердити Програму з збереження енергоресурсів Щастинської  міської  лікарні  на 2011-2015 роки (додається).

2. Секретарю Щастинської міської ради (Богиня О.О.)  оприлюднити Програму з збереження енергоресурсів Щастинської  міської лікарні на 2011-2015 роки в засобах  масової інформації.

3. Секретарю Щастинської міської ради (Богиня О.О.)  підготувати та винести  на розгляд міської ради пропозиції, у разі надходження,  зміни щодо змісту Програмиз збереження енергоресурсів в  Щастинської  міської      лікарні  на 2011-2015 роки.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської       міської  ради з питань комунального господарства, архітектури та будівництва

(ПуховО.П.)

Міський голова                                                                       В.Л. Живлюк

Затверджено

Рішенням   Щастинської міської ради

№ 6/8          від   25.02.2011  р.

зі збереження енергоресурсів  Щастинської  міської лікарні

на 2011 – 2015 роки.

Розроблення Програми обумовлено:

1.1.Стрімким ростом цін на енергоносії;

1.2.Відсутністю в необхідній кількості фінансування галузі;

1.3.      Великою енергоємністю лікарні;

1.4.     Раціональним використанням бюджетних коштів.

2. Сучасний стан міської лікарні  м. Щастя.

Щастинська міська лікарня складається з п’яти відділень, будівлі поліклініки, головного

корпусу та  допоміжних приміщень.  Всі приміщення побудовані за радянських часів. В будівлю подається централізовано  вода, тепло, електроенергія, газ та виконується водовідвід. Система опалення змонтована  в будівлях поліклініки, головного корпусу, червоного кутка  однотрубною з розливом на горищі. В інших будівлях система виконана з розливом зі стелі та полу. Пральня забезпечена обладнанням  1960-х років випуску, яке застаріло не тільки фізично, а і морально. Вікна в будівлях міської лікарні дерев’яні, строк експлуатації яких закінчився.  Крім того,  вікна мають велику площу та, як наслідок через них відбуваються великі втрати теплової енергії. Системи водопостачання, водовідводу та теплопостачання виконані із металевих труб. Гаряче водопостачання  лікарні змонтовано таким чином, що для отримання гарячої води необхідно пропускати воду по трубах, в деяких відділеннях- до 25 хвилин. Споруди Щастинської  міської  лікарні не обладнані тепловими лічильниками.  Вхідні прорізі не мають холодних тамбурів, та всі вхідні двері потребують негайної заміни.  В будівлях лікарні змонтовано 800 приладів освітлення. Протягом місяця лікарня вживає 7000 кВт. електроенергії,  566 м3холодної води, 137 м3  гарячої води, середня плата за теплопостачання складає більш ніж 60 000 грн. на місяць.

3. Мета Програми

-          Зменшення  споживання   електричної енергії на 40%;

-          Зменшення  споживання на 30 % та облік теплової енергії;

-          Зменшення втрат питної води до 17%;

-          Раціональне використання бюджетних коштів;

-          Підвищення комфорту в міській лікарні;

-          Покращення стану комунального майна.

4. Основні напрями та заходи з реалізації Програми

Основні напрями та заходи з реалізації Програми (додаються) полягають в поступовому впровадженні  нових енергозберігаючих технологій. Заміна всіх електроламп на енергозберігаючі. Модернізація системи опалення з влаштуванням автоматичних приладів обліку.  Заміна вікон та вхідних дверей. Будівництво холодних тамбурів. Обладнання вбиралень новою сантехнікою з дозатором води. Встановлення водяних кранів з дозаторами води та електричних приладів нагріву води безпосередньо в точці розбору води.   Оснащення  відділень посудомийними машинами.

5. Етапи виконання Програми

Програма розрахована на 5 років .

На  протязі 2011 - 2015 років передбачається:

-   заміна всіх електроламп на енергозберігаючі;

-   заміна вікон та вхідних дверей;

-   влаштування холодних тамбурів;

-   реконструкція системи опалення в головному корпусі та поліклініки;

-   монтаж автоматичних приладів обліку теплової енергії;

-   заміна сантехнічних пристроїв.

6.  Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

- коштів державних програм;

- коштів обласного бюджету;

- коштів місцевого  бюджету;

- власних коштів;

- інших коштів, не заборонених законодавством.

Секретар ради                                                 О.О. Богиня