Програма з капітального ремонту Палаца культури м.Щастя на 2011-2015 р.

2013-03-15

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

VI  скликання

VIсесія

від   25.02.2011 р.

№   6/6

м. Щастя

«Про затвердження окремої Програми

з капітального ремонту Палацу культури

м. Щастя на 2011-2015 р.»

Керуючись ст.143  Конституції України, Бюджетним кодексом України, згідно з загальними  положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік»,     доведеними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на      2011 рік,  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення № 4/1 Щастинської міської ради від 11.01.2011 р. «Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Щастя на 2011 рік»,  Щастинська  міська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити окрему Програму з капітального ремонту Палацу культури м. Щастя на 2011-2015 р.  (додається).

2. Секретарю Щастинської міської ради (Богиня О.О.)  оприлюднити Програму з капітального ремонту Палацу культури м. Щастя на 2011-2015 р. в засобах  масової інформації.

3. Секретарю Щастинської міської ради (Богиня О.О.)  підготувати та винести  на розгляд міської ради пропозиції, у разі надходження,  зміни щодо змістуокремої  Програми з капітального ремонту Палацу культури м. Щастя на 2011-2015 р.

4.  Контроль     за        виконанням       цього    рішення       покласти     на      постійну                                  депутатську        комісію    Щастинської       міської       ради       з     комунального           господарства,  архітектури    та  будівництва     ( Пухов О.П. )

Міський голова                                                                       В.Л. Живлюк

Затверджено  рішенням  Щастинської міської ради № 6/6                                   від  25.022011р.

ОКРЕМА  ПРОГРАМА

з  капітального ремонту  Палацу культури м. Щастя на 2011-2015 р.

1.      Вступ

На території міста Щастя розташовано Палац культури, який  належить до комунальної власності міста та утримується за рахунок місцевого бюджету.   Палац культури було  збудовано по типовому проекту в 1957 р. Площа будівлі складає 2434,6 м2. Він має два зала: великий  (426 місць) та малий (70 місць). В будівлі Палацу розташовано дві міські бібліотеки (доросла, дитяча). Палац культури міста Щастя є осередком розвитку культури населення. В стінах Палацу працює 20 клубних та аматорських гуртка,  в яких безкоштовно займається 470 учасників. Мешканці міста безкоштовно користуються місцевими бібліотеками.  Загальне число читачів, які користуються бібліотеками, дорівнює більш ніж 4000 чоловік. В міських бібліотеках працює дитячий гурток «Джерельце»  та три клуби  за цікавістю. На території м. Щастя  Палац   культури є єдиним місцем, де мешканці міста  незалежно від віку можуть відвідувати клуби, гурти за цікавістю. Всі міські свята організовуються та проходять за допомогою колективів Палацу культури.

2. Сучасний стан  Палацу культури   м. Щастя.

Будівля потребує  капітального ремонту. В наступний час спостерігається відокремлення бокових частин будівлі від основної. Враховуючи будівельні особливості, а саме- наявність підвального технічного приміщення тільки по центру,  будівлі необхідно провести роботи по укріпленню.  Покрівля потребує капітального ремонту (відсутній належний дерев’яний каркас та підкладочний шар). Зимовий період 2009-2010 років відрізнявся від попередніх років великою кількістю  опадів у вигляді снігу та хуртовин, що привело до великого скупчення снігу на горищі. Зняти сніг технічно неможливо, у зв’язку з чим, тала вода привела до часткових  обрушень стелі великого залу будівлі. На цей час з міркувань безпеки населення приміщення залу не використовують.

Палац культури потребує заміни дерев’яних вікон, які використали свої можливості,  на сучасні енергозберігаючі склопакети.

Будівля потребує обладнання сходами  та перилами  для людей з обмеженими можливостями.

За рахунок коштів місцевого бюджету та коштів ТОВ «Східенерго» ДТЕК виконано поточний ремонт   покрівлі, стелі центральної зали, системи теплопостачання  та  ремонт малого зала. Нажаль можливості місцевого бюджету вистачає тільки на задовільне утримання будівлі. Без проведення капітального  ремонту подальше утримання будівлі в задовільному стані неможливо.

3. Мета Програми

Метою Програми є:

-  забезпечення потреб населення м. Щастя  в самореалізації та в культурному розвитку;

-  залучення молодих людей до культурного розвитку;

-  повернення молодих мешканців міста з вулиць, та залучення їх до культурного життя міста;

-  залучення  інвестора для організації регулярних трансляцій кінофільмів;

- збереження та покращення стану комунального майна.

4. Етапи виконання Програми

4.1.   Оформлення  земельної ділянки під розміщення Палацу культури;

4.2.    Розробка проекту з геологічних досліджень та укріплення будівлі;

4.3.    Розробка проекту капітального ремонту будівлі;

4.4.    Проведення робіт з укріплення будівлі;

4.5.    Проведення капітального ремонту будівлі;

4.6.    Урочисте відкриття Палацу культури.

5. Організаційне та фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

- коштів державних програм;

- коштів обласного бюджету;

- коштів місцевого  бюджету;

- власних коштів;

- інших коштів, не заборонених законодавством.

Розрахункова вартість заходів з виконання Програми орієнтовно становить:

-          розробка проекту укріплення будівлі – 300 000 грн.

-          розробка проекту капітального ремонту  будівлі – 300 000  грн.

-          оформлення земельної ділянки – 5 000 грн.

-          проведення робіт з укріплення будівлі  – 2 700 000 грн.

-          проведення капітального ремонту –2 900 000 грн.

Разом:                                           6 205 000 грн.

Секретар ради                                                  О.О. Богиня