Розпорядження міського голови №92 від 22.11.2011р."Про скликання засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 22.11.2011р.

№  92

м.Щастя

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Щастинської міської ради

Керуючись ст.ст.52, 53 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Скликати засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради 22.11.2011 року о 15.00 годині у приміщенні виконавчого комітету (пл. Міра, 9) з порядком денним, який додається до даного розпорядження згідно з додатком.

2.     Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови

від 20.07.2011р. № 62 «Про деякі питання щодо оприлюднення

публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

Міський голова                                                   В.Л. Живлюк

Додаток до розпорядження

Щастинського міського голови

від 22.11.2011р. № 92

засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

22.11.2011 р.

1.     Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.

Доповідає: Бояренко Т.Г. – спеціаліст Iкат. економіст

2.     Про затвердження плану проведення міських заходів, присвячених до Новорічних та різдвяних свят у грудні 2011 р., січні 2012р.

Доповідає: Писаренко І.М. – секретар виконавчого комітету.

3.     Про внесення змін до переліку послуг, які не входять до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибуткових територій і можуть надаватися населенню та юридичним  особам комунальним підприємством «Жилбудсервіс» за окрему плату.

Доповідає: Івановський С.О. – заступник міського голови.

4.     Про продаж на аукціоні незавершеного будівництвом 32-х житлового будинку за адресою: м. Щастя, вул. Республіканская 4-в.

Доповідає: Івановський С.О. – заступник міського голови.

5.     Про затвердження схеми обрізання та видалення сухостійних та аварійних дерев на території м.Щастя.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

6.     Про погодження громадянам Матушкіній В.І., та Матушкіній А.В. перепланування квартири в житловому будинку за адресою: ......

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

7.     Про затвердження калькуляції вартості послуг з підготовки комплексу стадіону «Енергія» для проведення масових закладів та розрахунок вартості послуг сауни.

Доповідає: Войтик Р.В. – директор КЗ «Культурно-спортивний центр «Щастя».

Секретар  виконавчого комітету                         І.М. Писаренко