Розпорядження міського голови №83 від 05.10.2011р."Про підготовчі заходи до опалювального сезону 2011-2012 рр."

Виконавчий комітет Щастинської міської ради

міського голови

05.10.2011р.

м.Щастя

«Про підготовчі заходи до

опалювального сезону 2011-2012 рр.»

Керуючись ст.17, ст.30 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного утримання, ефективної експлуатації та своєчасної підготовки к опалювальному сезону житлового фонду міста та об’єктів комунальної сфери:

1.  КП «Жилбудсервіс» щоденно до 1600 години (крім 08-09 жовтня 2011р.) надавати до виконавчого комітету Щастинської міської ради інформацію щодо стану житлових об’єктів, які знаходяться на балансі даного підприємства в наступному вигляді:

-          адреса об’єкта (назва вулиці, номер дому);

-          стан об’єкту  (система теплопостачання заповнена, під тиском, не заповнена);

-          примітки (якщо система не заповнена – пояснення причин).

2. КП «Щастинська теплова енергетична компанія» щоденно до 1600 години (крім 08-09 жовтня 2011р.) надавати до виконавчого комітету Щастинської міської ради інформацію щодо стану колекторів тепломереж, в такому вигляді:

-          назва колектора тепломережі (вулиця, границя розподілу);

-          стан колектора (заповнений, в роботі, в ремонті);

-          примітки (якщо не в роботі, то чому).

3.  Інформацію надавати щоденно (крім 08-09 жовтня 2011р.) до виконавчого комітету Щастинської міської ради до моменту встановлення стабільної роботи системи теплопостачання.

4.  Заступнику міського голови Валуйскову Є.М. довести дане розпорядження до відома керівників КП «Жилбудсервіс» та КП «Щастинська теплова енергетична компанія».

5.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки міського голови

секретар ради