Розпорядження міського голови №82 від 27.09.2011р. "Про скликання засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 27.09.2011р.

№  82

м.Щастя

"Про скликання засідання

виконавчого комітету

Щастинської міської ради"

Керуючись ст.ст.52, 53 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Скликати засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради 27.09.2011 року о 15.00 годині у приміщенні виконавчого комітету (пл. Міра, 9) з порядком денним, який додається до даного розпорядження згідно з додатком.

2.     Секретарю Щастинської міської ради здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови

від 20.07.2011р. № 62 «Про деякі питання щодо оприлюднення

публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

Виконуючий обов’язки

міського голови

секретар ради                                                                           О.О. Богиня

Додаток до розпорядження

Щастинського міського голови

від 27.09.2011р. № 82

засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

27.09.2011 р.

1.     Про внесення  змін у рішення виконавчого комітету Щастинської міської ради № 48/1 від 04.04.2011 р. «Про присвоєння поштової адреси будівлі щитової, будівлі майстерні, будівлі складу, розташованих у м. Щастя, у районі підстанції ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Північні високовольтні електричні мережі.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

2.     Про оформлення права власності на нежитлове приміщення № 6, розташоване за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, кв. Енєргєтіков, 1а, за територіальною громадою м. Луганська в особі Луганської міської ради.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

3.     Про погодження проведення реконструкції будівлі КЗ «Щастинський міський Палац культури»

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

4.     Про погодження режиму роботи Луганській філії ПАТ «Укртелеком»

Секретар  ради                                          О.О. Богиня