Розпорядження міського голови №65 від 13.08.2012."Про скликання засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 13.08.2012р.

№  65

м.Щастя

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Щастинської міської ради

Керуючись ст.ст.52, 53 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради 14.08.2012 року о 15.00 годині у приміщенні виконавчого комітету (пл.Миру, 9) з порядком денним, який додається до даного розпорядження згідно з додатком.

1. Секретарю Щастинської міської ради Богині О.О. здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови  від 20.07.2011р. № 62 «Про деякі питання щодо оприлюднення публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

Міський голова                                                   В.Л. Живлюк

ПОГОДЖЕНО:

Спеціаліст І категорії юрисконсульт                                Р.Г. Золотарьов

Спеціаліст І категорії юрисконсульт                                В.Д. Авраменко

ОЗНАЙОМЛЕНІ:

Заступник міського голови,

начальник відділу планування,

бухобліку та звітності                                                        С.М. Клімкова

Підготував:

Секретар Щастинської міської ради                                   О.О. Богиня

Додаток до розпорядження

Щастинського міського голови

від 13.08.2012р. № 65

засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

14.08.2012р.

Назва рішення

Доповідач

1

Про затвердження звіту про виконання бюджету за І півріччя 2012 р.

Бояренко Т.Г.

2

Про внесення змін до видаткової частини міського бюджету на 2012 рік.

Бояренко Т.Г.

3

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 3-й квартал 2012 року.

4

Про проведення заходу «Щастя Талант Fest» у м.Щастя на пл.Міра 18 серпня 2012 р.

5

Про затвердження місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації, місць проведення публічних заходів для ведення передвиборної агітації в м. Щастя на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

6

Про затвердження скоригованого розміру тарифу на послуги з утримання будівлі та прибудинкової території гуртожитку м.Щастя та переліку послуг, що надаються КП «Жилбудсервіс»

КП «Жилбудсервіс»

7

Про внесення змін до п.2 рішення виконавчого комітету Щастинської міської ради № 110 від 15.07.2003р. «Про видачу дозволу на відкриття міського ринку за адресою: м.Щастя, пр.Солнєчний, 7-б»

8

Про погодження перепланування житлової квартири за адресою: м.Щастя, вул.Донєцкая, 18/2, яка належить громадянці Ліповцевій Н.М.

9

Про погодження перепланування житлової квартири за адресою: м.Щастя,..............., яка належить громадянці Брежнєвій К.С.

10

Про оформлення права власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, розташований за адресою: м.Луганськ, м.Щастя, ................. за Дубченко Л.М.

11

Про надання дозволу на перепланування житлової квартири за адресою: м.Щастя,................, яка належить громадянці Коваленко О.М.

12

Про використання комунального майна, яке знаходиться на балансі виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: м.Щастя, вул.Донєцкая, 97

Золотарьов Р.Г.

Секретар ради                                                      О.О. Богиня