Розпорядження міського голови №64 від 06.08.2012р. "Про скликання XХVІ сесії Щастинської міської ради VI скликання"

Виконавчий комітет Щастинської міської ради

міського голови

від 06.08.2012 р.

м. Щастя

Про скликання XХVІ сесії Щастинської

міської ради VIскликання.

Керуючись п.8 ч.4 ст.42 та ч. ч. 4,5,9,12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати чергову XХVІ сесію Щастинської міської ради VIскликання 16.08.2012 р. о 10-00 годині в актовому залі КП «Жилбудсервіс».

2. Внести на розгляд сесії питання:

2.1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2012р.

2.2.  Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.

2.3.  Про затвердження порядків використання коштів, передбачених в міському бюджеті.

2.4.  Про затвердження заступника міського голови та умовах оплати його праці.

2.5.   Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Щастинської міської ради VIскликання.

2.6.  Про внесення змін у Програму соціально-економічного розвитку     м. Щастя на 2012-2016 р.р.

2.7.  Про надання дозволу КП «ЩТЕК» на демонтаж теплових мереж, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Щастя.

2.8.   Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Щастя майна.

2.9.  Про надання дозволу КП «Жилбудсервіс» на списання основних засобів, що належать до комунальної власності територіальної громади          м. Щастя.

2.10. Земельні питання.

2.11.  Різне.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Богиню О. О.

Міський голова                                                               В. Л. Живлюк

Погоджено:

Спеціаліст 1 категорії,

юрисконсульт виконкому                                                          Р. Г. Золотарьов

Підготував:

Секретар ради                                                                           О. О. Богиня

Прикрепленный документ: