Розпорядження міського голови №198 від 06.08.2012р. "Про визначення місць і устаткування стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації"

Виконавчий комітет Щастинської міської ради

міського голови

від 06.08.2012р.

м.Щастя

“ Про визначення місць і устаткування

стендів для розміщення матеріалів перед-

виборної агітації.”

На виконання вимог ч. 8 ст. 69 Закону України "Про вибори народних депутатів України" і з метою створення для населення міста Щастя можливості ознайомлення з матеріалами передвиборної агітації :

1.      Визначити місця розміщення газет, плакатів, афіш, оголошень і інших друкованих носіїв інформації:

-         Стенд для оголошень за адресою: кв.Енергетіков, 1-А;

-         Стенд біля Щастинського Палацу культури на пл. Міра;

-         Стенд і тумба оголошень на кв. Енергетиків, у р-ні торгового

центру;

- Стенд   оголошень біля виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: пл. Міра, 9;

- Стенд оголошень біля магазину «Теремок» по вул. Донєцкой.

- Стенд оголошень в фойє ВП «ЩПЛАТ ЛНУ  імені Тараса Шевченка»

м. Щастя, вул. Донєцкая 121;

-  Стенд оголошень в фойєКЗ «Луганська  СЗОШ 1-111 ступенів        № 46»,  м. Щастя, кв. Енєргєтіков, 16.

- Стенд оголошень в фойєКЗ «ЩМПК», м. Щастя, пл. Міра, 10.

- Стенд оголошень в фойєКЗ «Луганська СЗОШ 1-111 ступенів № 56»,

м. Щастя,  вул. Дружби, 15.

- Стенд оголошень в фойє КЗ «Луганська СЗОШ 1-111 ступенів         № 56», м. Щастя, вул. Донєцкая, 83.

- Стенд оголошень в фойє КЗ «Щастинська міська лікарня», м. Щастя,         вул. Донєцкая,  99.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Богиню О. О.

В. Л. Живлюк

Прикрепленный документ: