від 29.07.2011р. №13/6 Про внесення змін до рішення № 7/6 Щастинської міської ради від 22.03.2011р. «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин міста Щастя на 2011-2015 роки»

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ

ХІІІ СЕСІЯ

від 29.07.2011р.

№ 13 /6

м.Щастя

Про внесення змін до рішення № 7/6

Щастинської міської ради від 22.03.2011р.

«Про затвердження Програми розвитку

земельних відносин міста Щастя на

2011-2015 роки»

Керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про охорону земель», Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про розмежування земель державної та комунальної власності», Щастинська  міська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни  до Програми розвитку земельних відносин міста Щастя на 2011-2015 роки, затверджену   рішенням  № 7/6 Щастинської міської ради від 22.03.2011 року,

доповнивши  її пунктом 6 «Розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки».

2.  Фінансування робіт з геодезичних зйомок земельних ділянок, з розробки проекту            землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та розроблення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельні  ділянки  під об’єктами  комунальної  власності  на  протязі  2011-2014  років на території Щастинської міської ради буде  здійснюватися  за  рахунок  місцевого  бюджету  в  розмірі  50000 грн. 00  копійок (п’ятдесят) тисяч гривен 00 копійок, у тому числі на протязі 2011року:

Фінансування робіт з геодезичної зйомки земельної ділянки та розроблення проекту    землеустрою щодо відведення   земельних ділянок складатиме – 1100 грн.00 коп.( одна тисяча сто) гривень 00 копійок.

Фінансування робіт з розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок -  2500 грн.00 коп. ( дві тисячі п’ятсот) гривень 00 копійок.»

3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської

міської ради з питань благоустрою,екології та землекористування (Шишков А.О.)

Міський  голова                                                                                 В.Л. Живлюк