від 29.07.2011р. №13/3 «Про погодженняДислокації технічних засобів регулювання дорожнього руху м. Щастя»

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

VIСКЛИКАННЯ

XIIIСЕСІЯ

від  29.07.2011р.

№13/3

м. Щастя

«Про погодженняДислокації

технічних засобів регулювання

дорожнього руху м. Щастя»

Вiдповiдно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Закону України «Про дорожнiй рух», Розпорядження Президента України вiд 21.09.2002р.,  № 322/2002-рп «Про додатковiзаходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху», з метою запобiгання дорожньому травматизму, змiцнення дисциплiни на дорогах, вулицях мiста, посилення безпеки дорожнього руху, полiпшення стану дорiг iвулиць, Щастинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.   Погодити Дислокацію технічних засобів регулювання дорожнього руху м. Щастя, розробленої приватним підприємством «Свєтличний», м. Луганськ та погодженої Управлінням Державтоінспекції УМВС України в Луганській області.

2.    Виконавчому комітету Щастинської міської ради передбачити фiнансування заходiв, спрямованих на вдосконалення органiзацiї дорожнього руху та його безпеки, при  складаннiпроектiв бюджетiв  м. Щастя на наступні роки.

3.     Контроль    за виконанням  цього  рішення  покласти на постійну   комісію        Щастинської        міської     ради     з     комунального    господарства, архітектури   та будівництва (Пухов О.П.).

Міський голова                                                     В.Л. Живлюк