РІШЕННЯ №125 від 27.09.2011 р. "Про погодження режиму роботи Луганській філії ПАТ «Укртелеком"

Щастинська міська рада

від    27.09.2011 р.

м. Щастя

«Про погодження режиму роботи

Луганській філії ПАТ «Укртелеком»

Керуючись  Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",  враховуючи звернення Луганської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком» щодо погодження режиму роботи відділення «Телекомсервіс» № 80, яке розташоване за адресою: м. Щастя, кв. Енєргєтіков, б. 1а  (лист № 448307/2-1052 від 08.09.2011 р.), виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Погодити відділенню «Телекомсервіс» № 80 Луганської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком», яке  розташоване  за адресою: м. Щастя, кв. Енєргєтіков, б. 1а наступний  режим роботи:

-         з 8-00 до 18-00 години без вихідних;

-         перерва з 12-00 до 13-00 години.

2.     У разі надходження від населення зауважень та пропозицій стосовно погодженого режиму роботи відділення  «Телекомсервіс» № 80, у місячний термін розглянути їх на черговому засіданні виконавчого комітету Щастинської міської ради.

3.   Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника  міського голови  Валуйскова Є.М.

Виконуючий обов’язки міського голови

секретар  ради                                                                                          О.О. Богиня