РІШЕННЯ №121 від 09.09.2011 року "Про оформлення права власності на квартиру розташовану за адресою ..........., за Перцевою Любов`ю Вікторівною"

Щастинська міська Рада

Від 09.09.2011р.

м.Щастя

Про оформлення права власності на квартиру,

розташовану за адресою: м.Луганськ, м.Щастя,

................................. на Перцеву Любов Вікторівну

Згідно з довідкою житлово-будівельного кооперативу «ЕНЕРГЕТИК» від 17.08.2011р. власником квартири № ... житлового будинку, розташованого за адресою: м.Щастя, ..................., є член цього кооперативу - Перцева Любов Вікторівна. Остаточний розрахунок за квартиру Перцева Л.В. здійснила повністю у 1987р.

Розглянувши наведені матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.8.1 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 07.02.2002р. № 7/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за № 582/17877, виконавчий комітету Щастинської міської ради, -

ВИРІШИВ:

1. Доручити міському комунальному підприємству бюро технічної інвентаризації м.Луганська оформити право приватної власності на квартиру, розташовану за адресою: м.Луганськ, м.Щастя, .............................................. на  Перцеву Любов Вікторівну та видати на її ім’я свідоцтво про право приватної власності.
  2. Міському комунальному підприємству бюро технічної інвентаризації здійснити реєстрацію права власності на квартиру, вказану в п.1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

В.Л. Живлюк