Р І Ш Е Н Н Я № 117/1 від 16.08.2011р. "Про затвердження фактичних розмірів житлової та загальної площі приватної житлової квартири за адресою: ………, яка належить громадянці Циганковій В.В."

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

від  16.08.2011р.

№ 117/1

м.Щастя

Про затвердження фактичних розмірів

житлової та загальної площі приватної

житлової квартири за адресою: ………,

яка належить громадянці Циганковій В.В.

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернулася громадянка Циганкова Віра Василівна, яка зареєстрована за адресою: ………………, з заявою про затвердження фактичних розмірів житлової  – 19,5 кв.м., загальної – 28,8 кв.м. площі приватної житлової квартири, розташованої за адресою: ………………….., які змінились в результаті перепланування.

Житлова квартира …………………………. належить громадянці   Циганковій Вірі Василівні на підставі договору купівлі-продажу квартири від 05.12.2008р., посвідченого Алейніковим М.В., приватним нотаріусом Луганського міського нотаріального округу за реєстровим № 7078 та зареєстрованого в електронному реєстрі прав власності на нерухоме майно МКП «Бюро технічної інвентаризації» м.Луганська 30.12.2008р., номер запису 741/11 в книзі 44, реєстраційний номер 25670694.

Розглянувши надані матеріали, враховуючи погодження балансоутримувача житлового будинку ………………. - КП «Жилбудсервіс» від 09.08.2011р. № 06/1704, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005р., виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Затвердити фактичні розміри житлової – 19,5 кв.м. та загальної – 28,8 кв.м. площі приватної житлової квартири за адресою: …………………………., яка належить громадянці Циганковій Вірі Василівні.

2.      МКП «Бюро технічної інвентаризації» м. Луганська зареєструвати зміни до технічного паспорту квартири, зазначеної в п.1 даного рішення.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валуйскова Є.М.

Міський голова                                                                                                  В.Л. Живлюк