Р І Ш Е Н Н Я №109 від 16.08.2011 р. "«Про встановлення тарифу на комунальні послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відході, що надаються КП «Жилбудсервіс для мешканців приватного сектора»"

Щастинська міська рада

від  16.08.2011 р.

м. Щастя

«Про встановлення тарифу  на комунальні
   послуги з вивезення та захоронення твердих

побутових відході,   що надаються КП «Жилбудсервіс

для мешканців приватного сектора»

Керуючись  Законом України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Законом України "Про житлово-комунальна послуги",  на підставі      Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 26.07.2006 N 1010, та  розглянувши  пропоновані тарифи  з вивезення та захоронення твердих побутових відходів  з їх обґрунтуванням, що були розроблені та подані до виконавчого комітету Щастинської міської ради КП «Жилбудсервіс» (лист № 04/1721 від 10.08.2011 р.), виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити для мешканців приватного сектора тариф  розроблений  комунальним підприємством  "Жилбудсервіс"  на комунальні послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, якi надаються КП  "Жилбудсервіс",  в розмірі 7,18 грн. (сім  гривень  вісімнадцять копійок  ) з урахуванням ПДВ.

2.                 КП  "Жилбудсервіс" проводити розрахунки зi споживачами вiдповiдно до Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів, затверджених наказом Держбуду України вiд 21.03.2000 N 54 .

3.  В разi змiни складових тарифiв з вивезення та захоронення твердих побутових відходів КП  "Жилбудсервіс"  подати вiдповiднi розрахунки виконавчому комітету мiської ради для  затвердження нових тарифiв.

4.   Застосування  затверджених   тарифів  на території міста  здійснювати  відповідно

до   положень ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

5.   Дане  рішення   набуває   чинності  з  моменту  його  оприлюднення   у  міський

газеті    «Счастьенские вести».

6.  Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника  міського              голови Валуйскова Є.М.

Міський голова                                                         В.Л. Живлюк