Запрошуємо громадських активістів надати пропозиції

2021-05-05

ОГОЛОШЕННЯ

Щастинська міська військово-цивільна адміністрація розпочинає розробку Стратегії розвитку Щастинської міської територіальної громади  на період до 2027. З цією метою створюється Робоча група з розробки, актуалізації, моніторингу, оцінки стратегічних документів та програм розвитку Щастинської міської територіальної громади.

Запрошуємо громадських активістів надати пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Робочої групи. Для подання просимо надати мотиваційний лист, з інформацією про діяльність у сфері розвитку громадянського суспільства, економіки.

Подання приймаються до 07 травня 2021 року за адресою: 91480, Луганська область, Щастинський район, м. Щастя, пл. Міра, 9, телефон/факс:               (0642)96-08-53, електронна пошта: info_schastye_ispolkom@ukr.net, Щастинська міська військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області, каб. № 7.