2021-05-28
Виставку фотографій, присвячених співпраці України та Північноатлантичного Альянсу, представили в ЦНАП Щастинської міської ВЦА представники Міністерства Оборони України.
На заході були присутні представники Командування операції Об'єднаних сил, Директорат інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України, військовослужбовці однієї з бригад, що виконує бойові завдання в районі проведення ООС, керівництво Щастинської міської військово-цивільної адміністрації, голова Щастинської державної адміністрації та голова Щастинської районної ради.
Відвідувачі мали можливість ознайомитись з проектами, які працюють під егідою Агенції НАТО, а також ознайомитися з інформацією, що собою являє НАТО взагалі, з результатами роботи в Україні програми «Наука заради миру і безпеки», про участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу, його діяльність та завдання.
Експозиція раніше була презентована у
- військово-цивільних адміністраціях Краматорська, Сєверодонецька та Авдіївки,
-Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського,
-механізованій бригаді, що виконує бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил,
- військовому мобільному госпіталі м.Сєвєродонецьк,
-Центральному будинку офіцерів ЗСУ,
-Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля,
-169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого,
- Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна,
- Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. Дідоренка.
Мешканці Щастинської громади зможуть відвідати експозицію в Щастинському Палаці культури з 01.06.2021 року.
Виставка від Міноборони працюватиме в Щасті 2 тижні.
Експозицію підготували фахівці Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.