Візьміть участь у відбірковому конкурсі до батальйону поліції

2018-02-23

Звернення

Шановні жителі м. Щастя, звертаюсь до Вас з проханням прийняти активну участь у відбірковому конкурсі  до  батальйону поліції особливого призначення Луганськ – 1  ГУНП в Луганській області.

Повідомляю, що умови  конкурсу з відбору кандидатів на службу до поліції буде розміщено на офіційному сайті ГУНП в Луганській області   15 березня 2018 року, із зазначенням часу та місця проведення конкурсу.

Запрошую усіх бажаючих прийняти активну участь у конкурсі та вступити на службу до лав нової поліції, служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку як у м. Щастя так і в Державі в цілому.

Сподіваюсь на Вашу безпосередню, активну участь в процесах  реформування поліції, та покращення криміногенної ситуації в Вашому рідному місті.

З повагою -

т.в.о. начальника ВП №1

Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області

полковник поліції                                                                                 В.П. Дубчак