Свято вишиванки

2018-05-16

Свято, присвячене українській культурі та традиціям, не дивлячись на свій відносно молодий вік вже придбав широку популярність і став традиційним.Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але і далеко за її межами в інших країнах. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Наше місто також не залишило без уваги цю подію. 17 травня 2018 року запрошуємо всіх бажаючих у приміщення Палацу Культури, де пройдуть наступні заходи:

о 9.00 майстер-клас з пісочної анімації «Українські візерунки» (колектив Палацу Культури)

о 10.00 тематична зустріч «Українська вишиванка» (колектив бібліотеки для дітей)

о 11.00 дружня зустріч «Віночок українських пісень» (хор ветеранів)

о 14.15 майстер-класс «Українська вишивка» (гурток «Стежинки творчості»

о 17.00 музичне заняття «Малюнки українського танцю» (колектив «Горошини» Палацу Культури)