Сергій Гайдай звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням пом’якшити режим карантину в області

2020-04-29

З таким проханням очільник області звернувся разом з нардепом Олексієм Кузнєцовим, зважаючи на низький рівень показників захворюваності на COVID-19 на території Луганщині.

У листі до очільника Уряду Дениса Шмигаля було повідомлено, що внаслідок плідної роботи облдержадміністрації, штабу ООС, Нацполіції, Нацгвардії та закладів сфери охорони здоров’я, Луганська область успішно протидіє розповсюдженню смертельно небезпечної коронавірусної хвороби.

Тому Сергій Гайдай виніс на розгляд Прем’єр-міністру України питання щодо надання права обласним державним адміністраціям приймати рішення про поетапне пом’якшення режиму карантину. Це має стосуватися роботи ринків, закладів торгівлі непродовольчими товарами та побутового обслуговування клієнтів, міжміського внутрішньообласного пасажирського сполучення з жорстким дотриманням вимог ВООЗ та МОЗ України.