РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ на заміщення вакантної посади директора Щастинської ЗОШ № 1 імені Костянтина Кутового

2021-06-17

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

16 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Костянтина Кутового Новоайдарської районної ради Луганської області.

Як раніше повідомлялось, на конкурс подала документи одна кандидатка:

Антоніна Анатоліївна ЩЕГОЛЬКОВА

Конкурс відбувся у три етапи:

І етап – тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» ( наказ МОН від 19.05.2020 р. № 654 «Щодо примірного переліку питань»);

ІІ етап – ситуаційне завдання;

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою Концепції розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами трьох етапів випробування, комісія визнала переможцем конкурсу директора Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Костянтина Кутового Новоайдарської районної ради Луганської області Антоніну Анатоліївну ЩЕГОЛЬКОВУ та запропонувала укласти контракт терміном на 6 років.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської ВЦА щиро вітає АнтонінуАнатоліївну та бажає їй сил, терпіння, успіхів та наснаги на посаді.

Посилання на відео