Комісії

Додаток до рішення Щастинської міської ради
№ 1 / 7 від 25.11.2010 р.

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, законності та охорони правопорядку:

  1. Абулов Сергій Нигматович - голова комісії
  2. Столярова Тамара Михайлівна - секретар комісії
  3. Коптіліна Світлана Павлівна (склала повноваження відповідно рішення сесії Щастинської міської ради від 29.06.2016 р. №67/1)
  4. Бубліков Євген Анатолійович (ПОМЕР)
  5. Старюк Олександр Іванович - заступник голови комісії
  6. Іванов Володимир Миколайович
  7. Горобець Володимир Іванович (склав повноваження відповідно рішення сесії Щастинської міської ради від 24.09.2015 р. №59/1)

Постійна комісія з питань економіки, бюджету, планування та торгівлі:

  1. Валантір Станіслав Миколайович - голова комісії
  2. Фрідман Дмитро Юрійович
  3. Рєпухов Віктор Петрович
  4. Чумак Віктор Олександрович
  5. Ганжа Валерій Михайлович (склав повноваження відповідно до рішення Щастинської міської ради від 25.05.2017 р. № 77/1)
  6. Сисоєнко Олександр Павлович - секретар комісії
  7. Лаптінов Олександр Володимирович

Постійна комісія з питань комунального господарства, архітектури та будівництва:

  1. Пухов Олександр Павлович - голова комісії
  2. Мургулія Ольга Миколаївна
  3. Нескреба Олена Петрівна - секретар комісії
  4. Татарка Сергій  Миколайович (склав повноваження відповідно до рішення Щастинської міської ради від 24.12.2015 р. № 63/1)
  5. Таранюк Роман Михайлович
  6. Пріліпа Віталій Вікторович (склав повноваження відповідно рішення сесії Щастинської міської ради від 24.11.2016 р. №71/1)

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, соціально-культурної сфери та спорту:

  1. Ткаченко Сергій Вікторович - голова комісії
  2. Васильєва Людмила Володимирівна (склала повноваження відповідно до рішення Щастинської міської ради від 30.06.2015 р. №56/2)
  3. Войтик Роман Володимирович
  4. Карпинський Володимир Іванович
  5. Рибак Віолєтта Миколаївна
  6. Пухов Андрій Сергійович
  7. Патунь Тарас Володимирович
  8. Ханунов Віктор Павлович

Постійна комісія з питань благоустрою, екології та землекористування:

  1. Шишков Анатолій Олександрович - голова комісії
  2. Колеснікова Юлія Вікторівна
  3. Дворядкін Леонід Леонідович - заступник голови комісії
  4. Козлятін Віктор Миколайович
  5. Швидунова Марина Павлівна - секретар комісії