Привітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва та зі Святом Покрови Божої Матері

2020-10-13

Дорогі щастинці щиро вітаємо вас зі Святом Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва, та День захисника України.

Сьогодні ми по праву вшановуємо тих, хто сумлінно і з гідністю виконує військовий обов'язок, несе нелегку службу на благо нашої Батьківщини. Це свято мужніх, сміливих і відважних людей, для яких незалежність нашої країни є священною, які з честю і доблестю справляються з усіма поставленими завданнями.

Щиро вітаємо вас зі святом і від щирого серця бажаємо вам міцних сил та сталевих нервів, бравою удачі та великих перемог, добрих вчинків та благородства душі, незгасного щастя та взаємної любові.

Зі святом!