Привітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва та зі Святом Покрови Божої Матері

13 Oct 2020

Дорогі щастинці щиро вітаємо вас зі Святом Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва, та День захисника України.

Сьогодні ми по праву вшановуємо тих, хто сумлінно і з гідністю виконує військовий обов'язок, несе нелегку службу на благо нашої Батьківщини. Це свято мужніх, сміливих і відважних людей, для яких незалежність нашої країни є священною, які з честю і доблестю справляються з усіма поставленими завданнями.

Щиро вітаємо вас зі святом і від щирого серця бажаємо вам міцних сил та сталевих нервів, бравою удачі та великих перемог, добрих вчинків та благородства душі, незгасного щастя та взаємної любові.

Зі святом!