Підприємцям Луганщини презентовано дорожню карту Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

08 Sep 2020
Підприємцям Луганщини презентовано дорожню карту Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»
 

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено засідання круглого столу у форматі відео-Zoom-конференції з представниками малого і середнього бізнесу аграрного сектору області щодо впровадження спеціальної ініціативи в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Мета Проєкту − доступ до нових, розширення діючих та нетрадиційних ринків збуту.

Під час зустрічі фахівцем з мобілізації ринкових відносин USAID Станіславом Казаковим презентовано дорожню карту Проєкту.

Зокрема Проєктом передбачається надання маркетингових та соціологічних послуг, юридичний супровід, SMM (маркетинг у соціальних мережах) й інше.

Інструментами Проєкту також являється грантова програма, будівництво та посередницькі послуги.

Потенційним учасникам Проєкту необхідно відповідати умовам: кооперація та добровільне об’єднання громадян; crosscutting; співфінансування 50/50.

У роботі заходу взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники провідних переробних підприємств регіону та приватний сектор економіки.

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» надасть можливість партнерам отримувати і використовувати передові технології, будувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати свій потенціал.