РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩАСТИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ №74 від 08.09.2011 "Про скликання засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 08.09.2011р.

№ 74

м.Щастя

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Щастинської міської ради

Керуючись ст.ст.52, 53 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Скликати засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради 09.09.2011 року о 11.00 годині у приміщенні виконавчого комітету (пл. Міра, 9) з порядком денним, який додається до даного розпорядження згідно з додатком.

2.     Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови

від 20.07. 2011р. № 62 «Про деякі питання щодо оприлюднення

публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

Міський голова                                                       В.Л. Живлюк

ПОГОДЖЕНО:

Спеціаліст І категорії юрисконсульт                                В.Д. Авраменко

ОЗНАЙОМЛЕНІ:

Заступник міського голови                                                Є.М. Валуйсков

Заступник міського голови,

начальник відділу планування,

бухобліку та звітності                                                        С.М. Клімкова

Підготував:

Секретар виконавчого комітету                                         І.М. Писаренко

Додаток до розпорядження

Щастинського міського голови

від 08.09.2011р. № 74

засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

09.09.2011 р.

1.     Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.

Доповідає: Клімкова С.М. – заступник міського голови, начальник

відділу планування бухобліку та звітності.

2.     Про погодження СО «Луганська ТЕС» балансу теплової енергії на 2011-2012 р.р. з визначенням питомих теплових завантажень будівель і споруд м. Щастя.

Доповідає: Валуйсков Євген Миколайович – заступник міського голови.

3.     Про оформлення права власності на квартиру, розташовану за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, кв. Енєрєгєтіков, 12/42, за Перцевою Любов’ю Вікторівною.

Доповідає: Валуйсков Євген Миколайович – заступник міського голови.

4.     Про приватизацію державного житлового фонду, що знаходиться за адресою: м. Щастя, вул. Комсомольская, 8/6, гр. Войтик В.П.

Доповідає: Валуйсков Євген Миколайович – заступник міського голови.

5.     Про приватизацію державного житлового фонду, що знаходиться за адресою: м. Щастя, вул. Дружби, 15/96, гр. Процків І.М.

Секретар  виконавчого комітету                         І.М. Писаренко