Розпорядження міського голови №79 від 22.09.2011р."Про затвердження плану міських заходів у вересні 2011 р., присвячених Дню бібліотек, Дню учителя, Дню ветерана"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 22.09.2011р.

м. Щастя

Про затвердження плану міських

заходів у  вересні 2011 р., присвячених

Дню бібліотек, Дню учителя, Дню ветерана

1. З метою гідного відзначення міських заходів у вересні  2011 р.,   затвердити план міських заходів, присвячених Дню бібліотек, Дню учителя, Дню ветерана. Додаток на 1 арк.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки міського голови

секретар ради                                                              О.О. Богиня

від 22.09.2010 р. № 79

міських заходів у вересні  2011 р., присвячених

Дню бібліотек, Дню учителя, Дню ветерана

Місце проведення, дата

Відповідальний

1.  Надання продуктових наборів          до   30.09. 2011р.                     Лаптінов О.В.

ветеранам, поздоровлення                                                                      Писаренко І.М.

вітальними листівками

2. Урочистий захід, присвячений                    ПК

55-річчю міської бібліотеки                         29.09.2011р.                            Бєляєва Е.Г.

18-00                                       Богиня О.О.

3. Урочиста зустріч міського го-

лови з керівниками навчаль-                  30.09.2011 р.

них закладів міста, поздоров-                     9-00                                         Богиня О.О.

лення  вітальними  листівками         виконавчий комітет

Секретар виконавчого комітету                                                 І.М. Писаренко