Р І Ш Е Н Н Я №115 від 16.08.2011 р. "Про інформацію щодо телекомунікаційних мереж широкосмугового доступу до мережі Інтернет у м. Щастя"

Щастинська міська рада

від    16.08.2011 р.

м. Щастя

"Про    інформацію    щодо

телекомунікаційних мереж

широкосмугового доступу

до мережі Інтернет  у м. Щастя "

Заслухавши інформацію начальника Луганського відділення  ПрАТ «Київстар» Дівєєва В.В.  щодо будівництва телекомунікаційних мереж широкосмугового доступу до мережі Інтернет  у м. Щастя, враховуючи Концепцію розвитку телекомунікації в Україні, схвалену  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2006 р. № 316-р, керуючись Законом України «Про телекомунікації», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.    Інформацію начальника Луганського відділення ПрАТ "Київстар" Дівєєва В.В.  щодо будівництва телекомунікаційних мереж широкосмугового доступу до мережі Інтернет  у м. Щастя прийняти    до відома.

2.        Рекомендувати  Луганському відділенню ПрАТ «Київстар» у м. Луганську  розробити проект технічної документації на будівництво  телекомунікаційних мереж широкосмугового доступу до мережі Інтернет  у м. Щастя  та погодити його у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.  Рекомендувати    Луганському    відділенню   ПрАТ «Київстар» у м. Луганську укласти

угоди на використання місць загального користування в житлових будинках для монтажу мереж Інтернету  з балансоутримувачами житлових будинків відповідно до чинного     законодавства.

Міський голова                                                         В.Л. Живлюк