Р І Ш Е Н Н Я №107 від 16.08.2011р. "Про присвоєння почесного звання «Почесний громадянин м.Щастя» Антончуку П.В."

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

від 16.08.2011р.

м.Щастя

Про  присвоєння почесного звання

«Почесний громадянин м.Щастя»

Антончуку П.В.

У виконавчий комітет Щастинської міської ради звернулася адміністрація КЗ «Луганська середня загальноосвітня школа I-IIIступенів № 56 імені Костянтина Кутового» з клопотанням про присвоєння почесного звання  «Почесний громадянин м. Щастя» Антончуку Петру Володимировичу.

Антончук Петро Володимирович, 01.02.1946 р.н., займається тренерською діяльністю у м.Щасті з 1973 року. За цей період він вніс величезний вклад у розвиток греко-римської боротьби і сумо серед молоді міста Щастя - підготував 20 майстрів спорту,  заслуженого тренера України Антончука І., заслуженого майстра спорта України Козлятіна Є.

Антончук П.В.- майстер спорту СРСР, неодноразовийчемпіон світу. У  2003р.-на змаганнях в Одесі зайняв 1 місце, в 2004р.  у Фінляндії – 2 місце, в 2005р.- в Угорщині- 3 місце,  в 2008 р.- у  Швеції- 2 місце, у Данії- 2 місце.

В лютому  2011 року у м.Харкові відбувся Чемпіонат України з сумо, в якому взяли участь 13 спортсменів, 10 з яких - мешканці міста Щастя. З 13 спортсменів 8 стали майстрами спорту. Вся діяльність Антончука П.В. спрямована на виховання  у молодого покоління нашого міста здорового способу життя, любові до спорту і розвиток висоморальних якостей у молоді.

Ім’ям своїх вихованців і своїм ім’ям  Антончук П.В. прославляє наше місто не тільки на всю Україну, а і на весь світ.

Розглянувши надане клопотання, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про почесне звання «Почесний громадянин міста Щастя», затвердженим рішенням Щастинської міської ради IV скликання від 15.09.2005р. № 128\5, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти почесне звання «Почесний громадянин міста Щастя»  Антончуку Петру Володимировичу, 1946  р.н.

2. Занести його ім’я  в Книгу Почесних громадян м. Щастя.

3. Вручити  Антончуку П.В.  знак  та посвідчення Почесного громадянина

м.Щастя під час проведення урочистих заходів, присвячених  Дню міста

Щастя 2011р.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого

комітету  Щастинської міської ради Писаренко І.М.

Міський голова                                      В.Л. Живлюк