Звернення щодо святкування Великодня «Пасха» та Радониці «Червона гірка

2021-04-29
Звернення Шановні громадяни, Щастинська міська  військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області звертається до Вас щодо святкування Великодня «Пасха» та Радониці «Червона гірка»

Щастинська міська військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», п.4 протоколу засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28.04.2021 № 1 та листа голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 27.04.2021 № 01/01.01-31-02045,  просить забезпечити дотримання правил карантину у період  релігійних святкувань Великодня «Пасха» та Радониці «Червона гірка», а саме:

-        перебування вірян у храмах та молитовних приміщеннях лише у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

-        дотримання фізичної дистанції між особами не менше ніж 1,5 метра  в будівлі релігійного культу або відповідної території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі);

-    виключити присутність на богослужіннях людей похилого віку та з хронічними захворюваннями.

Вірянам рекомендуємо оберігати себе і своїх близьких і залишатися вдома.

Все це заради того аби віряни залишалися вдома і не наражалися на небезпеку заразитися гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.