Звернення керівника ВЦА Дмитра Скворцова з нагоди святкування 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

2020-05-07

Сердечно вітаю всіх із 75-ю річницею Великої Перемоги! В цьому році ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в особливих умовах карантину, тому не буде мітингів, парадів, концертів, виставок, спортивних змагань. Однак, не дивлячись ні на що, уся Луганщина вшановує у ці пам’ятні святкові дні 75 річчя Дня Перемоги. В ці дні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув, виборюючи мирне життя для нас. В родинному колі згадуємо батьків, дідів, прадідів, переглядаємо фотографії, співаємо пісні воєнних часів, піднімаємо келихи на шану померлих та за здоров’я живих.

В цьому році в місті Щастя з урочистих заходів буде проведено лише покладання квітів до меморіалу Пам’яті полеглим воїнам-щастинцям у роки Другої світової війни та Братської могили. Шановні щастинці, ви можете приєднатися до заходів і покласти квіти до меморіалу та Братської могили полеглих воїнів-щастинців у роки Другої світової війни 08-09 травня 2020 року у будь-який зручний для вас час, дотримуючись вимог карантину – групами по 2 особи із дотриманням дистанції та використанням засобів індивідуального захисту.

З Днем Перемоги!

Довгих років та мирного неба!