Зустріч з представниками IMPACT щодо впровадження дослідження у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP)

2020-09-04

Сьогодні, 4 вересня 2020 року, відбулася зустріч з представниками міжнародної недержавної організації ACTED/ініціативи IMPACT щодо реалізації дослідження у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP). Дослідження спрявмоване на вивчення потреб та можливостей громади, прогалин у наданні основних послуг та питань щодо гендерно-зумовленого та домашнього насильства. Отримані результати допоможуть краще зрозуміти прогалини у наданні базових послуг населенню.

У ході зустрічі було обговорено основні потреби громади - відкриття центру для осіб, постраждалих від гендерно-зумовленого насильства та домашнього насильства, пансіонату для літніх людей. Актуальним залишається питання створення єдиної міської інформаційної системи сповіщення населення щодо подій у громаді